Antoinette Laan in gesprek met senioren

Antoinette Laan in gesprek met senioren

Datum

Woensdag 15 juni wordt in het ’t Dijckhuis in Vierpolders een bijeenkomst georganiseerd voor de senioren in de gemeenten Hellevoetsluis, Westvoorne en Brielle.

De bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk die meer willen weten over onderwerpen als huisvesting, zorg, pensioenen en teruglopende inkomsten voor ouderen. Antoinette Laan komt samen met Tweede kamerlid Bart Smal om in gesprek te gaan met de inwoners van de nieuwe gemeente Voorne aan Zee. Op 15 juni gaan zij in gesprek over vier belangrijke onderwerpen die voor senioren van belang zijn. Zo gaat het over betaalbare woningen en verschillende woonvormen voor de doelgroep ouderen. Een ander onderwerp is hoe de nieuwe gemeente Voorne aan Zee op een efficiënte manier de ouderenzorg zou kunnen regelen en wat verstaan we daaronder. Met beiden Tweede Kamerleden gaan we in gesprek over pensioenen en hoeveel invloed het kabinet heeft op de pensioenfondsen. Tenslotte  wordt het mogelijke loskoppeling van de AOW en de teruglopende koopkracht voor ouderen besproken. Het netwerk Senioren in de Samenleving van de organiseert deze avond en ontvangt u met een kopje koffie en hopen dat u goed geïnformeerd huiswaarts gaat. De avond start om 20.00 uur (inloop vanaf 19.30uur) en duurt tot 21.30 uur waarna nog even nagepraat kan worden onder het genot van een drankje, aanmelden is gewenst op secretaris@vvdvoorneaanzee.nl Kom naar deze avond, met of zonder partner, het beloofd een interessante avond te worden, want wij maken ons graag sterk voor de senioren in onze gemeente.

Senioren in de Samenleving VVD Voorne aan Zee.

Antoinette Laan in gesprek met senioren
Foto: Antoinette Laan

meer
nieuws