Hart-onder-de-riem-reisbureau-Bernisse

Hart onder de riem voor reisbureau Bernisse.

Datum

Op 16 april bezochten Henk de Jong en Dick Bosgieter Carla van Pelt, eigenaar van het reisbureau Bernisse in Oudenhoorn, om haar een hart onder de riem te steken. Carla vertelde dat de activiteiten van haar reisbureau door de reisbeperkingen in verband met Corona naar een nulpunt zijn gedaald. De reisbranche wordt zwaar getroffen. Ze is blij met de loonsteun voor haar medewerker, maar al met al teert ze door een gebrek aan inkomsten in.
Om zelf niet stil ze zitten heeft ze nu een tijdelijke baan bij de GGD om vanuit het reisbureau call-center activiteiten uit te voeren. Dit valt natuurlijk erg te waarderen dat ze niet bij de pakken neer gaat zitten. Met ons hoopt ze op een spoedig herstel van de reisbranche.

Henk de Jong
Raadslid VVD Hellevoetsluis

meer
nieuws