2021-Nldoet-VVD-Hellevoetsluis

VVD actief bij NLdoet

Datum

5 juni 2021 – Vanmorgen heeft de VVD fractie Hellevoetsluis in het kader van NLdoet een schoonmaakactie met de Opruimers Hellevoet gedaan in de omgeving van de Rijksstraatweg- Moriaanseweg. Na een uitleg van Monika Borawitz ging iedereen gewapend met een vuilnisring en een grijper aan de slag. Dankbaar werk. De opruimers doen sowieso veel goed werk in Hellevoetsluis. Veel mensen hebben zich inmiddels aangesloten om een steentje in hun eigen of een andere omgeving bij te dragen.
Je ziet nu de schadelijke effecten van de mensen die hun peuk weg gooien.
Wat liggen er veel op straat. Het duurt jaren voordat deze verteerd zijn.
Ook was het leuk om de reacties van mensen te ervaren. Sommigen waren zich niet bewust van hun omgeving en anderen lieten duidelijk hun waardering blijken voor het werk op straat. Zo wie zo zal de zichtbaarheid van de schoonmaakactiviteiten en de gesprekken beetje bij beetje bijdragen aan een veranderend gedrag en daarmee een schonere leefomgeving.

Henk de Jong
VVD raadslid Hellevoetsluis

meer
nieuws