Schermafbeelding-2020-04-22-om-14.31.09-708x354

VVD Voorne nu ook op LinkedIn

Datum

De VVD Voorne probeert op verschillende manieren haar communicatie zo goed als mogelijk in te richten. Hierbij is het gebruik van social mediakanalen van groot belang. Tegenwoordig vindt namelijk veel van de communicatie plaats op sociale media.

Daarom heeft de PR-commissie van de VVD Voorne het initiatief genomen om een pagina voor de VVD Voorne aan te maken op het zakelijke netwerkkanaal LinkedIn. Via deze weg kunnen mensen nu ook in contact komen met de de VVD voor vragen of om gewoon op de hoogte te blijven van het laatste nieuws.

Wilt u nu zelf de VVD Voorne ook volgen op LinkedIn? Dat kan! Klik op de volgende link om meteen de VVD Voorne op LinkedIn te volgen: https://www.linkedin.com/company/vvd-voorne/

meer
nieuws