Niels Braal skatebaan Zwartewaal ©Niels Braal Fotografie

VVD is blij met het voltooien van de Zwartewaalse skatebaan

Datum

VVD Voorne aan Zee is blij met de voltooiing van de nieuwe skatebaan in Zwartewaal. Raadslid Niels Braal bracht tijdens de commissievergadering Ruimte van donderdag 6 april aan de orde dat de onderdelen van de nieuwe skatebaan in Zwartewaal al meerdere maanden onafgemaakt op de nieuwe locatie staan. Voor de realisatie van het nieuwe dorpshart in Zwartewaal is vorige jaar de skatebaan verplaatst naar het trapveldje aan de rand van het dorp. De stuntobjecten waren echter zo gepositioneerd dat ze nog niet in gebruikt konden worden genomen door de jeugd. “Een teleurstelling voor de Zwartewaalse jeugd en een doorn in het oog wat betreft de aanblik van het dorp”.
Raadslid Braal is verheugd dat het college zijn daadkracht heeft getoond door binnen twee weken de skatebaan te voltooien. De afronding is niet aan de jeugd voorbijgegaan; ze hebben de nieuwe toestellen direct ingewijd. Het raadslid is opgetogen dat de jeugd weer kan spelen: “Het is een vrolijk gezicht en een toevoeging aan het dorp”. Hij hoopt dat er op de plek van de oude skatebaan zo snel mogelijk wordt begonnen aan de bouw van de nieuwe school, het dorpshuis en de 85 woningen.

meer
nieuws